ChrisPC DNS Switch

Kolay DNS Değiştirme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.14 MB
  • Version 1.00
  • Dil İngilizce
  • Firma Chris P.C. srl
ChrisPC DNS Switch ücretsiz bir DNS değiştirme uygulaması olarak kullanıcılarına zorlanmadan DNS değiştirme konusunda pratik çözümler sunmaktadır. 

ChrisPC DNS Switch ücretsiz bir DNS değiştirme uygulaması olarak kullanıcılarına zorlanmadan DNS değiştirme konusunda pratik çözümler sunmaktadır. 

ChrisPC DNS Switch yazılımı günlük yaşantımızda karşımıza çıkan ve zaman zaman sıkıntı teşkil eden YouTube, Spotify gibi yaygın olarak kullanılan internet hizmetlerine erişimin engellendiği durumlarda DNS değiştirme işlemini bizim yerimize kolaylıkla gerçekleştirmektedir. ChrisPC DNS Switch programının kullanıcılarına sunduğu farklı DNS'ler arasında seçim yaparak DNS ayarlarınızı değiştirebilir böylece yeniden engelli sitelere giriş sağlayabilirsiniz. 

ChrisPC DNS Switch yazılımı her seviyeden kullanıcıya hitap eden özellikleri sayesinde kullanıcılarına sorunsuz bir erişim kalitesini vererek kalitesini ortaya koymaktadır. ChrisPC DNS Switch uygulamasının içeriğinde var olan farklı DNS'ler yasaklı olan sitelere giriş imkanı sunarken aynı zamanda takip edilmenizi önleyerek anonim bir gezinti rahatlığı, kötü amaçlı olan sitelere karşı koruma, aile koruması ile gezinti yapma gibi pek çok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda ChrisPC DNS Switch kullanıcılarına kendi DNS adreslerini oluşturma imkanı sunmaktadır. Uygulamanın kurulumunun gerçekleştiği sırada ChrisPC DNS Switch programı varsayılan DNS ayarlarınızı da kaydetmekte böylece daha sonra geri yükleyebilme imkanı sunmaktadır.

 

ChrisPC DNS Switch indir